המשרד מקפיד לגייס כוח אדם מקצועי איכותי ומרבית עורכי הדין במשרד, בוגרי המוסדות האקדמיים המובילים בארץ, נושאים תארים נוספים (בעיקר בתחומי הכלכלה, ניהול עסקים ומימון) וכן תארים מתקדמים במשפטים.

המשרד שם דגש על התמקצעות עורכי הדין בתחומי עיסוקם, מעודד רכישת תארים נוספים והשתלמויות, בעיקר השתלמויות עומק, בתחום פעילותו של המשרד.  

המשרד מטמיע בקרב הצוות המקצועי כמו גם הצוות האדמיניסטרטיבי, את קוד השירות של המשרד והגישה האישית כלפי כל לקוח, הכל על מנת לשרת והבטיח הגשמת חזון המשרד.

 


עו"ד אמיר שאשא

ממייסדי המשרד ואחד משני שותפיו. עו"ד שאשא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטת חיפה (1999) ובנוסף הינו בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה. עו"ד שאשא נכלל במהלך לימודיו פעמיים ברשימת מצטייני הדיקן השנתית. עיקר עיסוקו של עו"ד שאשא, בתחום המקרקעין, משפט מסחרי, דיני עבודה ותיקי ליטיגציה מורכבים.

עו"ד ליאור צמח

ממייסדי המשרד ואחד משני שותפיו. עו"ד צמח סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטת חיפה (1998). עו"ד צמח נכלל במהלך ללימודיו פעמיים ברשימת מצטייני הדיקן השנתית. עם סיום לימודיו השלים עו"ד צמח את המסלול הישיר לדוקטוראט באוניברסיטת ירושלים (טרום דוקטוראט). עיקר עיסוקו של עו"ד צמח בתחום דיני התאגידים, ליטיגצייה בתחום מקרקעין, דיני בנקאות ותיקי ליטיגציה מורכבים.

עו"ד אילנה פרידמן–שאשא

עו"ד פרידמן-שאשא סיימה את לימודי המשפטים במרכז הבינתחומי בהרצליה בשנת 2000 ובמקביל השלימה תואר ראשון במינהל עסקים. בנוסף, השלימה עו"ד פרידמן-שאשא, תואר שני במשפטים (התמחות במימון) באוניברסיטת תל-אביב. עו"ד פרידמן-שאשא ערכה את המתמחותה בפרקליטות המדינה - מחוז חיפה. עיקר עיסוקה של עו"ד פרידמן-שאשא, בתחום המקרקעין, דיני עבודה ותיקי ליטיגציה.

עו"ד יעל עזרא

עו"ד עזרא סיימה את לימודי המשפטים באוניברסיטת חיפה בשנת 2004 ובמקביל סיימה תואר ראשון בכלכלה. עו"ד עזרא עוסקת בתחומי המשפט המסחרי - אזרחי וליטיגציה ומתמחה בתחום דיני המקרקעין.

עו"ד דיוויד אברון

עו"ד אברון סיים את לימודי המשפטים באוניברסיטת חיפה בשנת 2004 ובמקביל סיים תואר ראשון בכלכלה. עו"ד אברון ערך את התמחותו בבית משפט השלום בחיפה ועוסק בתחומי המשפט המסחרי - אזרחי.


עמוד הבית| אודות| תחומי עיסוק| תובענות ייצוגיות| חדשות ופרסומים| קישורים| צור קשר| תנאי שימוש באתר| English
מרכז: רחוב י.ד. ברקוביץ 4, (בניין המוזיאון) תל אביב, מיקוד 64238 ת"ד 33111, טלפון: 03-7161670 פקסימיליה: 03-6969667
צפון: רחוב פיקדון 1,חיפה, מיקוד 31000, ת"ד 502 טלפון ראשי (רב קווי) 04-8530540 פקסימיליה: 04-8530555
Built by B-Com